Олімпіада

Практичні завдання до обласної учнівської олімпіади з фізичної культури

Для проведення випробувань учасники об’єднуються в групи, відповідно до особистого стартового номеру. У кожній групі виступає не більше 5 чоловік. До залу запрошуються дві групи по 5 чоловік, одна виступає, друга готується до виступу в спеціально відведеному місці. Перед початком випробувань мають бути названі: прізвище, ім'я, місто (район) і стартовий номер кожного учасника. Після виклику в учасника є 20 сек., щоб почати виконання вправи. Вправа, виконана без виклику, не оцінюється. Для виконання вправи учаснику дається одна спроба.

Методичні рекомендації щодо проведення обласної учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту

1. Мета і завдання олімпіади

1.1. Метою обласної учнівської олімпіади з фізичної культури є підвищення якості викладання предмета «Фізична культура» в загальноосвітніх навчальних закладах, виявлення творчих здібностей учнів, підняття рівня обізнаності в галузі «Фізична культура та спорт», підвищення рухової активності учнів, пропаганда й популяризація засад здорового способу життя.

1.2. Завдання олімпіади полягають у:

Тести з фізичної культури

З радістю повідомляємо, що на сайті додано розділ Тестування для можливості перевірки власних знань з теоретичної частини олімпіадних завдань курсу фізична культура.

Олімпійці серед нас

Ведучий:

Добрий день вам, люди добрі,

Щиро просим до господи!

Раді вас у нас вітати,

Щастя та добра бажати.

 

Перш ніж будемо змагатись,

Нам потрібно привітатись.

 

  1. Конкурс – привітання команд (назва команди, девіз, емблема)

 

  1. Станція співоча (кожна команда виконує пісню про спорт)

 

  1. Конкурс -  «Склади слово»

 

Підписатися на RSS - Олімпіада