Іспанія - Італія - ​​1:1

Євро 2012. Іспанія - Італія

У другому таймі Іспанія атакувала набагато більше суперника. Це підтверджує статистика ударів - 19 (7) на 12 (6). При цьому володіти м'ячем вони частіше не почали. А ось атакувати стали набагато більш високому темпі.

Голи: 60' - Ді Натале, 64' - Фабрегас

На 60-й хвилині Пірло чудово знайшов Ді Натале, кинув його у прорив, той пішов від захисників легко, хоча набагато старше їх. Міг віддати Кассано, але пробив сам і вийшло без шансів для Касільяса!

Через чотири хвилини Фабрегас відповів! Сільва видав неймовірну, невловиму передачу на Фабрегаса! Той в один дотик пробив повз кинувся вперед Буффона. Знову нічия! 1:1!

Склад команд:
Іспанія: Касільяс, Арбелоа, Піке, Серхіо Рамос, Хорді Альба, Бускетс, Хабі Алонсо, Хаві, Іньєста, Сілва (Хесус Навас, 65), Фабрегас (Торрес, 74)
Італія: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Де Россі, Маджо, Пірло, Маркізіо, Мотта (Ночеріно, 90), Джаккеріні, Балотеллі (Ді Натале, 56), Кассано (Джовінко, 65)

Попередження: Хорді Альба, Арбелоа, Торрес - Балотеллі, Бонуччі, К'єлліні, Маджо